Je to způsob, jak mozek trénuje sám sebe

Mozek sám se neustále snaží posilovat v našem organismu přirozenou schopnost seberegulace

Neurofeedback znamená podpořit ho v tomto procesu pomocí zrcadla v počítači

Infra-Low Frekvenční pásmo pro hluboké uvolnění a zklidnění

Dlouhodobý stres a napětí omezují možnost využívat plně své schopnosti, udržení si nadhledu a vnímání souvislostí. Narušují komunikaci mezi lidmi s omezují další seberozvoj.

Infra-Low Neurofeedback znamená trénink aktivity mozku pod 0.1 Hertzu. Tím oslovujeme v mozku schopnost uvolnění na velmi hluboké, jádrové úrovni.

Obnovuje schopnost seberegulace mozku

Trénink tak řeší mnohé naše psychické i fyziologické symptomy

Například problémy se spánkem, pozorností, energií, úzkosti, deprese, sklon k nadměrnému vzteku nebo strachu, bolesti hlavy, atd.

Rozvíjíme naše schopnosti

Po tréninku klienti pozorují posílení svých schopností ve všech oblastech života. Tato změna často probíhá v průběhu tréninku v mnoha oblastech současně. Je to projev zlepšení funkce samotného centra našeho fungování – nervové soustavy.

Patří sem například: schopnost udržet si nadhled v náročných situacích. Snížení stresu, úzkosti a trémy. Lepší schopnost komunikace. Lepší soustředění. Kvalitnější spánek. Schopnost fyzického uvolnění. Vnitřní klid a schopnost meditace.

Naše provázení

Neurofeedback sám obvykle mnoho témat posune nebo rovnou vyřeší. Vytváří dobrou živnou půdu pro další rozvoj a odstraňuje mu překážky z cesty.

KONTAKTUJTE SE

Naplánujte si návštěvu