O nás

EEG Biofeedback institut

V ČR v oblasti tréninku a vzdělávání v Neurofeedbacku (aneb EEG Biofeedbacku) již od roku 1998. Náš cíl je přinášet do naší republiky nejmodernější a nejefektivnější péči o kvalitní stav lidské psychiky, a to tak, aby klient přitom byl kvalitně chráněn a v bezpečí.
V ILF Neurofeedbacku jsme přímo v praxi nalezli velice silnou a přímou cestu k lepší seberegulaci duševního i fyziologického stavu klientů. Jak hardwarové a softwarové vybavení, tak metoda tréninku samotná posouvá Neurofeedback na novou úroveň. Proto jsme se rozhodli nabídnout vzdělání v tomto přístupu i v naší republice.

Ligo EEG Biofeedback Institut

Ve spolupráci s:

EEG Info Europe

Náš cíl byl již od samého počátku zpřístupnit efektivni a stále lepší Neurofeedback dalším a dalším terapeutům a pacientům.
Dnes značka EEG Info znamená moderní Neurofeedback – obzvláště techniky ILF, Alfa – Theta a synchronie. Tento přístup se úspěšně učí a používá praxích, klinikách a výzkumných centrech po celém světě.
Vývoj tohoto přístupu řízeného symptomy a neurofeedbacku individualizovaného dle potřeb klienta byl možný díky zápalu Sue a Siegfrieda Othmerových, jejichž jméno je neoddělitelnou součástí značky EEG Info.